Kurumsal

Kurumsal

Lüleburgaz Özel Derman Hastanesi

Özel Derman Hastanesi'nin 1989 yılında ilk temeli atılmış ve 1992 yılında Derman Sağlık Hiz.İşlt.A.Ş. adı altında 8 ortaklı bir şirket olarak işletilmeye başlanmış olup Kırklareli ilinin ilk özel hastanesidir.Hastanemiz, 1024 m2 arsa üzerine kurulmuş ve 3000 m2 kapalı alana sahiptir.Hastanemiz 22 yataklı olup 24 saat acil ve 12 branşta poliklinik hizmeti, 2 ameliyathane, doğumhane, yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım üniteleri, laboratuar, radyoloji ünitesi(tomografi, röntgen, doppler USG, mamografi, kemik dansitometrisi), endoskopi, kolonoskopi, kantransfüzyon merkezi, FFA ve 3 diyaliz merkezi ile Derman Sağlık Hizmetleri İşletmesi A.Ş. adı altında hizmet vermektedir.

Polikliniklerimiz Pazar günü hariç 8:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

d15

Yönetim Kurulu Başkanı / Mesul Müdür

Op. Dr. Tansel BARIŞ

d12

Mesul Müdür Yardımcısı

Op. Dr. Casim KILIÇ

testi-3

Hastane Müdürü

Erol EMİROĞLU

testi-3

Başhemşire

Sezginar ÖZDEMİR

 

‘ÖNCE İNSAN’ anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nittelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek.Tüm tıbbi uygulamalarda blimsel etik ilkeleri benimsemek.

Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji kullanımı ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak.

    Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak.

Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek tam teşekküllü bir hastane olmak özelliğimizi sürdürmek.

 Hastanemize başvuranların memnuniyetlerini en üst düzeyde tutabilmek için kalite standartlarına uygun, zamanında, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti vermek.

Uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek.

 Çalışanların memnuniyetini esas alan ekip çalışması anlayışıyla hizmet vermek.

 Mevcut kaynaklarımızı yerinde ve etkin kullanmak.

Tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği anlayışı içinde çalışmak.

Fiziki ve sosyal çevremize yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek. 

Hasta Memnuniyeti

Şeffaflık

Sosyal Sorumluluk

Güvenilirlik

Ekip Çalışması

Kalite

Dürüstlük

Süreklilik

Ziyaret Saatlerimiz – 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Ziyaret konusundaki istisnai durumlarda lütfen doktor/hemşirenizle iletişime geçiniz. 

Sevdiklerinizin yanınızda olması iyileşme sürecini hızlandırır ve hastalık sürecinde daha rahat bir dönem geçirmenizi sağlar. bu nedenle ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi bizim için önemlidir. Bununla birlikte;

– Siz ameliyatta veya cerrahi işlemde iken ziyaretçi ve yakınlarınızın odanızda beklemelerini,

– Ziyaretçi ve yakınlarınızın sizin yatağınıza oturmamalarını,

– Ziyaretçi ve yakınlarınıza ameliyat sona erdiğinde hekiminizin bilgi vermek için odanıza geleceğini,

– Ameliyat sonrası sağlığınız açısından odanıza aynı anda iki kişiden fazla ziyaretçi kabul etmemenizi 

Ziyaret süresini her ziyaret için;

– 10 dk ile sınırlandırmanızı,

– Hastanede bulunduğunuz sürede sessiz bir ortam sağlamak adına yakınlarınızı hastanemiz kuralları doğrultusunda yönlendirmenizi, 

– Hekiminiz tarafından sağlığınız için ziyaret ve refakatçi uygulaması yasaklanmışsa bu kurala uymanızı, sizin ve hastalarımızın huzuru ve konforu için rica ederiz. 

Kalite Politikamız 

Ulusal ve uluslararası standartlar ve gelişmeler doğrultusunda, etkin sağlık hizmeti üretmek, hizmet kalitemizi ve kalite sistemimizi sürekli iyileştirmek, çalışan bilincini artırarak hasta ve çalışan güvenliği ile birlikte memnuniyeti artırmaktır.

Çevre Politikamız 

 Başta insanlar olmak üzere tüm canlıların her nerede olursa olsun temiz bir çevrede, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi gerektiğine inanıyoruz. En temel amacımız, insanların sağlıklarını kazanması adına yapılması gereken tüm çalışmaları en hassas şekilde yaparken, çevreye ve dünyaya olan sorumluluğumuzu da unutmayarak genç ve dinamik kadromuz ile son hızla yolumuza devam etmektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız 

Benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları önceliğimizdir. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de tüm çalışanlarımızı, hastalarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

HASTANE KALİTE YÖNETİM BİRİM YAPISI

HASTANEMİZİN ORGANİZASYON ŞEMASI

ANLAŞMALI KURUMLAR

Doktorlarımız

Kadın Hastalıkları & Doğum Hizmetlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğimizde; kadın hastalıkları muayenesi, gebe muayenesi, doğum sonrası kontrol muayenesi, ultrasonografi, gebelerin ultrasonografik incelemeleri,

Üroloji Polikliniğimiz Açıldı

Hastanemiz bünyesinde Op. Dr. Mais Allahverdiyev üroloji polikliniğimizde hasta kabulüne başlamıştır. Doktorumuzun özgeçmişi hakkında detaylı bilgiye

Endoskopik Lazerle Böbrek Taşı Tedavisi

Kamera sistemi ile böbrek taşı tedavisi (Retrograt Intrarenal Cerrahi / RIRC) Böbrek taşlarının tedavisinde asıl amaç minimal yan etki ile hastayı taşsız duruma getirmektir.

İdrarınız Kaçmasın!

İdrar kaçırma kaderimiz olmasın. Üriner inkontinans yani idrar kaçırma her yaşta kadını etkileyen yaygın bir durumdur. 20 yaş üzerindeki kadınların %40-50 oranında idrar kaçırma olmaktadır.